Strona 1 z 1

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 06:17
autor: Łopatolog
Witam jak w temacie jak macać w takich miejscach?Kij niekiedy się nie wybudza ,a niekiedy szału można dostać.Dodam że fajne poletko :diabełek: Poproszę o rady i sugestie :piwko:

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 08:46
autor: Agrawa
Cze!
Spróbuj zmniejszyć czułość, czasami pomaga. Z czym biegasz może to też pomoże w poradach.
Pozdr

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 18:26
autor: Łopatolog
cze zmniejszanie czułości mało daje:zmieana tryb dyskryminacji tez bez efektu ((Biegam różnie ale najczęściej sovereing gt czyli popularna sowa,tereska 705 tez nie daje rady:((o solarce nawet nie wspominam .

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 19:42
autor: wania66
Egzemplarz edka, który posiadam z sondą elipsą 11cali pod liniami WN pracuje bardzo dobrze. Ustawienia czułość na 75% a treshold cofnięty o 1-2 kreski od BG.
Zachęcam do budowy :)
ps
Na zamkniętym już forum xplorator kolega Bzyku pisał o ,,wyższości " edka nad innymi wykrywkami właśnie w takich warunkach.

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 20:24
autor: perkun
Wszystko zależy od sprzętu jakim działamy. Eldorado z którym biegałem kilka lat temu był bardzo stabilny w takich warunkach , moja kopia IDX szalała już 100m od lini.Z krecikiem to już wogóle było disco polo... Dzisiaj spacerowałem ze swoją Cibolą na czułości 90% centralnie pod linią i cisza.. czasem jakiś fals się pojawił.
Każda maszyna inaczej znosi takie warunki.

Linie wysokiego napięcia

: 17 sie 2015, o 21:14
autor: Łopatolog
wania66 - Możesz jaśniej :hmm: Edek to eldorado???Nie znam się na budowie wykrywaczy:((