Dbają o czystość fortów Twierdzy Przemyśl. Taka ekipa od dawna była potrzebna [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lenk
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 289
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 20:29
Województwo: Podkarpackie
Lokalizacja: Galicja

Dbają o czystość fortów Twierdzy Przemyśl. Taka ekipa od dawna była potrzebna [ZDJĘCIA, WIDEO]

Post autor: Lenk »

Od kilku tygodni na terenie zespołu zabytkowego Twierdzy Przemyśl trwają prace porządkowe związane z przygotowaniem zabytków fortecznych do zwiedzania. Są wykonywane przez dwóch pracowników Związku Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl, fortecznych pasjonatów.

https://przemysl.naszemiasto.pl/dbaja-o ... W_3NebREKU

Obrazek

Brawo dla wszystkich :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3354
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław
Has thanked: 116 times
Been thanked: 382 times

Re: Dbają o czystość fortów Twierdzy Przemyśl. Taka ekipa od dawna była potrzebna [ZDJĘCIA, WIDEO]

Post autor: Waclaw »

Prościej jest nie śmiecić, po pierwsze kompletny brak edukacji w mediach na ten temat. Drugi sposób "zamordyzm", karać nawet za peta , gumę do żucia rzuconą na na chodnik.
These users thanked the author Waclaw for the post (total 3):
HuzarLenkjanosik 73
Rating: 16.67%
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10903
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Dbają o czystość fortów Twierdzy Przemyśl. Taka ekipa od dawna była potrzebna [ZDJĘCIA, WIDEO]

Post autor: yukon »

Dobra robota Cygan,wreszcie cos konkretnego robisz :spoko:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Łopatolog
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1161
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:52
Województwo: Wybierz

Re: Dbają o czystość fortów Twierdzy Przemyśl. Taka ekipa od dawna była potrzebna [ZDJĘCIA, WIDEO]

Post autor: Łopatolog »

Wacław była w stanach prohibicja i pomogła ? Pewnej grupie na pewno , która niezłą kasę na tym zarobiła :piwko: Jest karane kopanie , nie kopią ? :brecht: Kopią :brecht: z kopaniem to niezbyt dobry przykład. Ale pokazuje głupotę niektórych przepisów prawnych. Nie karać a edukować. Na fotkach nie widziałem peta ani gum do żucia. Za palenie się karze w miejscach publicznych , i nie palą? :brecht: Palą :diabełek: Złapałem szkolników na fajce a że nie chciało mi się po nich sprzątać. Wręczyłem graty do sprzątania i sprzątali po sobie i kolegach :diabełek: Efekt nie palą w tamtym miejscu . :brecht:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”