Jest źle i bedzie gorzej

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PCV
Major
Major
Posty: 852
Rejestracja: 15 cze 2015, o 16:02
Województwo: Brak
Lokalizacja: PL
Has thanked: 102 times
Been thanked: 50 times

Jest źle i bedzie gorzej

Post autor: PCV »

Informacja z 1 reki:
Służby szaleją. W sobotę miała miejsce ogólnopolska akcja policyjna skierowana przeciwko "neofaszystom". Ale nie, nie, bez obaw nie ruszają skrajnej prawicy. Policja weszła do kilkunastu domów osób gromadzących pamiątki wojenne. Pod jakim zarzutem, otóż z art. 256 kk czyli propagowanie faszyzmu lub innego systemu totalitarnego. Co ciekawe paragraf 3 tego artykułu stwierdza, iż kolekcjonerzy nie popełniają przestępstwa tego typu. Ale w naszym pięknym kraju trzeba udowodnić swoją niewinność, bo dla funkcjonariuszy policji i prokuratury jesteśmy przestępcami. Pięknie się to wpisuje w instrukcję pana policjanta Grajewskiego i stosunek SNAP-u do kolekcjnerów i detektorystów.
These users thanked the author PCV for the post:
jablo666
Rating: 5.56%
Przeżyliśmy silnych i zwartych, przeżyjemy głupich i upartych.
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa

Re: Jest źle i bedzie gorzej

Post autor: Wredny Borsuk »

W sumie to i rekonstruktorów można, jak się chce, pod "propagowanie" podciągnąć.
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
stiwen76
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 41
Rejestracja: 23 gru 2012, o 13:51
Województwo: Wybierz

Re: Jest źle i bedzie gorzej

Post autor: stiwen76 »

Czytając różne fora, dochodzę do wniosku, że ten cały Grajewski, to takie państwo w państwie z dużą swobodą działania, z ewidentnie rozłożonym parasolem przez pana Glińskiego.....
Huzar
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 229
Rejestracja: 28 maja 2019, o 13:49
Województwo: Brak

Re: Jest źle i bedzie gorzej

Post autor: Huzar »

Jest ryzyko, jest zabawa :diabełek:
Nie jestem "WSZYSCY" i nie mam na imię "KAŻDY"
Jak świat światem ukrainiec nie będzie Polaka bratem!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”