Ciekawe ustawienia na Deusa.

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
ronin
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2017, o 20:08
Województwo: Lubelskie

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: ronin »

Panowie nie zlinczujcie mnie jeśli pytanie jest głupie lub zadane nie w tym dziale. Jestem nowy na forum i świeżym posiadaczem Deusa.
Więc tak....
Mam zapisane dwa modyfikowane programy "gm power", Ustawienia w obydwu praktycznie takie same.
dyskryminacja 6.1
czułość 92
tx 2
częstotliwość 11.7
żelazo 2
reakt 2
wyciszacz 0
sygnał akust 3
noth 0000
Jedyna różnica to taka ze w jednym z tych dwóch modyfikowanych programów mam "5 tonów" ustawione po swojemu.
W tym programie gdzie ustawiałem 5 tonów znikła zakładka expert w czułości i nie da się przestawić tx. Program w którym nie przestawiałem 5 tonów działa stabilnie i się nie wzbudza natomiast program w którym zmieniałem tony i znikła zakladka TX wariuje (straszna dyskoteka) .
Pytanie. Czy to grzebanie w tonach spowodowało taką niestabilność? Dlaczego znikła zakładka tx power? Dzieje się tak za każdym razem kiedy zmieniam program GM Power i ustawiam tony po swojemu.
Mam nadzieje że opisałem wszystko w miarę zrozumiale. Wybaczcie, dopiero się uczę tego sprzętu.
Aha... wersja 4.0
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: explokera »

Gdybyś sobie wybrał inny program do modyfikacji niż GM Power to nie miałbyś takich problemów
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
ronin
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2017, o 20:08
Województwo: Lubelskie

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: ronin »

Ok potestuję.
As1973
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2018, o 22:43
Województwo: Opolskie

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: As1973 »

Witam jestem świeżym nabywcą deusa może ktoś mi pomoże jak zwiększyć zasięg głębokości, bo te fabryczne są cieniutkie, chodzę po lasach
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie
Has thanked: 58 times
Been thanked: 309 times

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: Yarek vel KIM »

Wszystko już zostało napisane. Wystarczy prześledzić/przeczytać wątki na temat Deusa na tym forum i nie tylko. A najpierw to trzeba przeczytać instrukcję ze zrozumieniem.
No i wypadałoby się przywitać w odpowiednim dziale.
These users thanked the author Yarek vel KIM for the post:
As1973
Rating: 5.56%
As1973
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2018, o 22:43
Województwo: Opolskie

Re: Ciekawe ustawienia na Deusa.

Post autor: As1973 »

Jestem As1973 jak już chyba zauważyłeś a instrukcje przeczytałem uważnie a ty jak nie chcesz pomóc to po prostu nie pisz nic

Drogi użytkowniku, za ten i kolejny wpis dostajesz nagrodę w postaci ostrzeżenia. Nikt z nas jasnowidzem nie jest i nie wie co czytałeś i ile z tego zrozumiałeś. Zwróciłeś się z prośbą o udzielenie informacji na określony temat... dostałeś słuszną instrukcję jak możesz sobie pomóc ponieważ prawda jest taka, że wszystko o co prosisz zostało już wielokrotnie napisane, opisane i wyjaśnione w odpowiednim dziale i raczej nie ma najmniejszego sensu pisać tego na nowo. Prawda? Nikt na nowych użytkownikach się nie wyżywa... pilnujemy tylko porządku i kultury.. każdy traktowany jest równo. @dropek
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”