Problem ze śledzeniem gruntu xp deus

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
KamilDebski
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, o 00:03
Województwo: Wielkopolskie

Problem ze śledzeniem gruntu xp deus

Post autor: KamilDebski »

Witam wszystkich:) Mam pytanko i prosbe tym.samym a mianowicie ,mam wrazenie,ze moj wykrywacz a w zasadzie cewka nie sledzi gruntu,non stop mam takie wskazanie dwie poziome kreski i ani nie drgnie. Ostatnimi czasy bardzo rzadko chodze z wykrywka i w zasadzie nie wiem od kiedy to trwa,dzis dopiero to zaobserwowalem.
Aktualnie mam wersje najnowsza czyli 5.25. Pierwsze co mi przyyszlo na mysl to zmienic wersje do 3.2 i tak tez zrobilem,jednak bez poprawy,nadal pilot nie polazuje aktualnej wartosci gruntu. Recznie zmieniam grunt od 95 do 60 i wykrywka zachowuje sie tak samo....czyli lekko moze pobudzona a wiadomo,ze przy gruncie rzedu 60 powiniec dzwiek gwalcic uszy....Dziwne jest to ,ze cewka dziala bo znajduje znajdki itd. Czy macie jakies rozwiazania ? Bardzo prosze o podpwiedz.
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Problem ze śledzeniem gruntu xp deus

Post autor: dropek »

W najnowszych wersjach softu rzeczywiście wskazanie zmierzonej wartości gruntu wyskakuje sporadycznie ale to nie jest żaden problem ze sprzętem. W zaawansowanych opcjach gruntu masz wie dodatkowe nastawy: ground notch i ground sens. Manipulując nimi jesteś wstanie zmusić wykrywacz do częstszej prezentacji zmierzonej wartości gruntu ale czy ma to sens?
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”