Jabel J267/J297 dwa problemy

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
gumis333
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, o 18:31
Województwo: Łódzkie

Jabel J267/J297 dwa problemy

Post autor: gumis333 »

Cześć. Mam pewne problmy. Złożyłem Jabla wszystko banglalo jak sie patrzy. Napiecie na ukladach -5 +5 wzorowe ale pobór pradu miałem zaledwie 0.25/0.30 mierząc multimetrem + do zasilania bateri a - do kon c12 bez podjętej cewki. Wszytko dało sie idealnie ustawić. Czym to może być spowodowane? Zasilanie bateria 9v. 2 problem wczoraj niechcący przy zakładaniu nowej bateri pomyliłem bieguny i Jabel zgasł. Ktoś poradził mi abym wymienił stabilizator napiecia co też uczyniłem wymienilem na ten bez L 7805 tyko zamiast 1A ma 1.5 w nowej obudowie. I jabale ożył z tym ze na wszystkich scalakach zamiast tam gdzie powinno być +5 -5 jest 7.3v na każdym tam gdzie powinno być 5. Macie jakiś pomysl co z tym zrobić? Czy może tak zostac? Chętnie posłucham każdej rady. A może komuś sie już przytrafił podobny przypadek?.

Z
Awatar użytkownika
Bynak
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 225
Rejestracja: 16 sty 2013, o 00:27
Województwo: Świętokrzyskie

Re: Jabel J267/J297 dwa problemy

Post autor: Bynak »

Witaj.

Porady techniczne to raczej nie ten dział. Poproś moderatora o przeniesienie do "samoróbek" a zapewne kolega Kobra Ci pomoże. W tego typu wykrywaczach (PI) osobiście nie znam bardziej ogarniętego "faceta".

:pozdro:
"Chcesz mieć wroga, zrób komuś przysługę" - Prawa Murphy'ego
gumis333
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, o 18:31
Województwo: Łódzkie

Re: Jabel J267/J297 dwa problemy

Post autor: gumis333 »

Właśnie sie zastanawiałem w którym dziale umieścić ten post. Dzieki za info. A co do unsera Kobra to właśnie zauważyłem ze chłop ma wiedzę :)
gumis333
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, o 18:31
Województwo: Łódzkie

Re: Jabel J267/J297 dwa problemy

Post autor: gumis333 »

Tak więc temat podtrzymuje i jeśli ktoś ma jakieś konstruktywne rady to zapraszam do wypowiedzi :)


A jeśli czyta to jakiś moderator/admin to prosił bym o przeniesienie tematu do działu "samoróbki". (pw juz poszlo)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”